Top 10 Zimmergewächshaus Beheizt – Pokojové skleníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. EarlyGrow

#ad

EarlyGrow 93807 pokojový skleník se 2 výškovými prodlouženími, zelený

#ad
EarlyGrow #ad - Nabízí místo až pro 60 zárodkových misek o rozměrech 5, 3 cm velkých květináčů jsou bezpečně uloženy ve vodotěsném pouzdře, aby se zvýšila hloubka, 1 cm. Výškové prodloužení lze rozložit pro kompaktní skladování, když nejsou používány a stejně jako všechny komponenty se postarají o sezónu používání, a novou modulární verzi oblíbené řady EarlyGrow sadbových boxů; k dispozici jsou přídavná prodloužení výšky, které mohou ovlivnit kvalitu a výkon produktu; vyrobeno ve velké Británii, aby zvýšily hloubku, aby rostliny mohly růst dodatečný prostor pod kopulí.

K dispozici jsou další prodloužení výšky, 1 x 5, aby rostliny mohly růst dodatečný prostor pod kopulí. Křišťálově čisté víko se nezhoršuje pod horkem růstových lamp a snižuje účinnost lampy při klíčení semen. Má boční větrané prodloužení výšky, pokud mají rostliny růst, a nabízí dodatečnou schopnost přizpůsobit proud vzduchu a vlhkosti vzduchu pod kopulí.

Má čiré, které lze podle potřeby otevřít nebo zavřít, nerozbitné víko se dvěma nadměrně velkými větracími otvory, aby bylo možné kontrolovat vlhkost vzduchu a optimalizovat klíčení semen a růst nezralých sazenic. Podnos 93807 je vyroben z těžkého pp materiálu, se kterým můžete nosit těžké květináče zralých rostlin, aniž by se podnos zlomil nebo neohnul z formy. Prodloužení výšky nabízí hloubku 32, které zvyšuje víko, 4 cm mezi dnem misky a kopulí pro zrající sazenice. Navrženo pro ambiciózní zahradníky s extra velkou zátěžovou postelí o rozměrech 61 x 38 cm.
ZnačkaEarlyGrow #ad
VýrobceMalton Plastics #ad
Výška13.5
Délka25
Hmotnost6.53
Šířka16
Číslo dílu93807
Modelka93807

2. YAUNGEL

#ad

Sada na pěstování se zvýšeným víkem, mini skleník, zelená, box na pěstování, YAUNGEL Pokojový skleník, sazenice, 10 kusů, skleníková miska s víkem pro rostliny, 60 buněk, startovací podnosy

#ad
YAUNGEL #ad - Upgrade zvýšené víko: výška víka byla zvýšena, bylin a jiných rostlin. Dobrý pomocník pro výsadbu a pěstování sazenic. Upozornění: vyhněte se delšímu působení vysokých teplot nad 48 °C. Odtokové otvory na dně pro lepší drenáž. Je vhodný nejen pro klíčení semen, aby poskytla dostatek místa pro růst květin, ovoce, zeleniny, ale také pro klíčení rostlinných řízků.

Každá buňka nabízí sazenicím dostatek místa pro dobré zakořenění před přesazením na zahradu nebo větší květináče. Tak máte plnou kontrolu nad procesem růstu. Skvělý způsob, jak pečovat o krásnou a zdravou zahradu. Zesílený 0, 8 mm materiál: v porovnání s jinými 0, 8 mm pvc materiál pro opakované použití, 5 mm plastovými materiály používají naše osivo 0, mají dlouhou životnost a nelze je snadno zlomit. Pokojový skleník yaungel se dodává s 20 štítky na rostliny a 2 malými zahradními nástroji.

Jedinečný design: s nastavitelným okénkem můžete vnitřní vlhkost vzduchu přizpůsobit 50 % – 100 % vašim potřebám. Transparentní osivo podestýlky můžete dávat pozor na růst. Kompatibilní s topnou podložkou a světlem rostlin: lze používat dlouhou dobu v rozsahu teplot pod 48 °c. Velké buňky: 1, 1 palce, 9 palce na délku a šířku 2, rajčata, papriky, jako jsou brambory, tyto misky na semena jsou vhodné pro velká semena, lilky a tak dále. Jemné rostliny mohou zůstat delší dobu v zárodkové skořápce.
ZnačkaYAUNGEL #ad
VýrobceYAUNGEL #ad
Výška6.3
Délka7.87
Hmotnost2.27
Šířka7.87

3. Garland

#ad

76 x 18,5 x 15 cm, Garland Vyhřívaný mini skleník Super 7, pro zárodky a zástrčky, 7 kusů

#ad
Garland #ad - Mit sieben Mini-Anzuchtkästen. Perfekte größe für die Fensterbank. Maße l x b x h: 76 x 18, 5 x 15 cm.
ZnačkaGarland #ad
VýrobceGarland #ad
Výška5.91
Délka29.92
Hmotnost4.41
Šířka7.09
Číslo díluGAL25S7
ModelkaGAL25S7

4. Garland

#ad

Zelený, Garland GAL16SW Super 7 samozavlažovací okenní parapet

#ad
Garland #ad - Slo modelu: GAL16SW. K sezení na okenním parapetu. Rostliny se zalévají automaticky až 14 dní. Vyrobeno ve Velké Británii.
ZnačkaGarland #ad
VýrobceGarland #ad
Výška7.87
Délka35.43
Hmotnost2.5
Šířka7.87
Číslo díluGAL16SW
ModelkaGAL16SW

5. Yeegnar

#ad

Sada na pěstování pokojových skleníků, s víkem a větráním pro rostliny, 20 etiket, 2 nástroje zelená, Pokojový skleník, truhlík

#ad
Yeegnar #ad - Pokojový skleník, krabice s víkem a větráním, pokojový skleník, krabice na pěstování se světly, 2 kusy, 20 etiket, startovací podnosy, sada na pěstování skleníku, sazenice, 2 nástroje zelená.
ZnačkaYeegnar #ad
Výška4.72
Délka14.96
Šířka9.45
Číslo díluJZY0060-tray#DE
ModelkaJZY0060-tray#DE

6. VESTAhome

#ad

VESTAhome Mini skleník sada 3 ks – s rukavicemi, štítky, vidličkou a tyčkou – sada pro pěstování rostlin se 72 buňkami – vnitřní pokojový skleník

#ad
VESTAhome #ad - Díky odtokovému otvoru na dně misky na pěstování je zabráněno přemokření a přesycení kořenů. 3 kvalitní skleníky – s našimi 3 skleníky si můžete zasadit vlastní zahradu – květináče na pěstování bylin, zeleniny, ovoce, květin, řízků a mnoha dalších!.

Včetně mini zahradního nářadí – staňte se zahradníkem ve vlastních 4 stěnách! Navíc k našemu skleníku dostanete vidličku na rostliny a rostlinnou tyč ve vhodné velikosti. Extra rukavice a kalendář na rostliny – naše sada na pěstování obsahuje navíc praktické doplňky.

Náš malý vnitřní skleník si můžete postavit na okenní parapet, terasu nebo balkon a obdivovat své sazenice. Místo pro 72 rostlin – naše 3dílná sada má místo pro 72 bylin a rostlin. Optimální klima – průhledné víko zajišťuje, že světlo a teplo vniknou do sazenice. Uzavíratelnými větracími otvory regulujete teplotu a vlhkost vzduchu.
ZnačkaVESTAhome #ad
VýrobceVESTAhome #ad

7. HORTOSOL

#ad

HORTOSOL XXL velký pokojový skleník 56x32x21 cm

#ad
HORTOSOL #ad - Velikost 56x32x21 cm. Průhledná kapuce z polystyrenu. Stabilní provedení. Pro pěstování semen. Zelená miska na pěstování z polypropylenu.
ZnačkaHORTOSOL #ad
VýrobceHORTOSOL #ad
Výška8.27
Délka22.05
Hmotnost2.87
Šířka12.6
Číslo díluPROP5632

8. HORTOSOL

#ad

Šortky Osol XS Mini pokoj skleník 31 x 17,5 x 17,5 cm

#ad
HORTOSOL #ad - Pro pěstování od semen. Velikost: 31 x 17, 5 x 17, 5 cm. Stabilní provedení. Transparentní kryt z polystyrenu. Zelené pěstování miska z polypropylenu.
ZnačkaHORTOSOL #ad
VýrobceHORTOSOL #ad
Výška6.89
Délka12.2
Hmotnost2.2
Šířka6.89
Číslo díluPROP3117

9. GREEN24

#ad

GREEN24 Systém pěstování 84WT, pokojový skleník XXL Profi s automatickým zavlažováním pro pěstování pokojů s vodní vanou + kapilárním systémem + deska na hrnce + kapota + hrnce + hrnce + hrnce

#ad
GREEN24 #ad - Stabilní 84dílná deska na hrnce nabízí efektivní místo pro množení ze semen nebo malých řízků s přídavným prostorem pro 6 obsažených květináčů.

Systém pěstování v profesionálním formátu cca 56, 5 x 41, 5 x 8, 5 cm pro profesionální pěstování. Obsahuje: vanu, 84dílná deska s kapucí, kapilovou armaturu, 6 ks. Systém pro pěstování hyperponiky obsahuje velkou vodní vanu, kapilární zavlažovací podložku 3 l/m2 pro automatické zavlažování jako kapilární systém voda se automaticky stěhuje z vany na spodní stranu hrnce. Užitečná výška pod kapotou: 5 až 7 cm. Jednoduchý a lehký kryt pro 84dílné desky z tenkého a měkkého plastu vytváří zvýšenou teplotu a vlhkost vzduchu. 8 květináčů.
ZnačkaGREEN24 #ad
VýrobceGREEN24 #ad
Číslo díluSYSTEM-84WT

10. YAUNGEL

#ad

Startovací podnosy, mini skleník, box na pěstování, YAUNGEL Pokojový skleník, 144 buněk, zelená, pro sazenice, sada na pěstování sazenic, 12 kusů, skleníková miska s víkem a větráním

#ad
YAUNGEL #ad - Skvělý způsob, jak pečovat o krásnou a zdravou zahradu. Tak máte plnou kontrolu nad procesem růstu. Kompatibilní s topnou podložkou a světlem rostlin: lze používat dlouhou dobu v rozsahu teplot pod 48 °C. Pokryjte vše, 12 x vodotěsnou misku na dno, co potřebujete: nejlepší volba pro začátečníky rostlin.

Mini skleník je vhodný pro balkóny, salátu, celkem 144 buněk, terasy a okenní parapety. Obdržíte 12 misek na osivo, 12 x víko s nastavitelným oknem, 20 x štítky na rostliny, 2 x malé zahradní nářadí. Jedinečný design: nastavitelné okno umožňuje nastavit vnitřní vlhkost vzduchu na 50 % – 100 %, aby vyhovoval vašim potřebám. Perfektní velikost pro začátek osiva: každá buňka měří 3, ideální pro pěstování bylin, 5 cm, květin, zeleniny, 7 x 3, 7 x 5, ovoce, řízků nebo přípravy osiva.

Transparentní podestýlka semen Vám umožní sledovat růst. Odtokové otvory na dně pro lepší drenáž. Upozornění: vyhněte se delšímu působení vysokých teplot nad 48 °C. Zesílený 0, 8 mm pvc materiál pro opakované použití, 8 mm materiál: porovnejte s jinými 0, 5 mm plastovými materiály, naše misky na semena používají 0, mají dlouhou životnost a nelze je snadno zlomit.
ZnačkaYAUNGEL #ad
VýrobceYAUNGEL #ad
Výška7.24
Délka5.51
Hmotnost2.3
Šířka5.67